شرايط و مقررات گارانتی

برای پیگیری وضعیت پرینتر اچ پی  در نمایندگی رسمی اچ پی در صفحه پیگیری اینترنتی وضعیت پرینتر اچ پی میتوانید شماره قبض پذیرش شرکت آبنوس را در کادر مربوطه وارد کرده و از وضعیت گارانتی پرینتر اچ پی مطلع شوید.

concept44

 .ارائه کارت ضمانت نامه آبنوس جهت تعمیر دستگاه دردوران گارانتی الزامی است در غیر اینصورت کلیه هزینه ها نقدا دریافت میگردد.
 .این ضمانت نامه فقط شامل دستگاه اصلی که در این کارت قید گردیده میباشد و سایر وسایل و قطعات جانبی یا مندرج در فاکتور شامل نمیگردد.
 .پیش از هر استفاده از دستگاه لطفا راهنمای استفاده از دستگاه خود و دیگر توصیه های سازنده را مطالعه نمایید , این شرکت امکان قبول مسئولیت در قبال مشکلات ناشی از عدم استفاده صحیح را نخواهد داشت.
 .استفاده از لوازم مصرفی ,غیر از محصولات اچ پی اصلی و یا استفاده از لوازم مصرفی شارژی,طرح,مشابه,تانک,چیپ ست و .... باعث ابطال گارانتی می باشد.
 .ملاک شناسایی گارانتی دستگاه هولوگرام (برچسب اطمینان) و لیبل گارانتی شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به انضمام شماره سریال دستگاه میباشد .لطفا در هنگام خرید به برچسب گارانتی و هولوگرام شرکت دقت نمایید تا مخدوش نباشد.
 .کلیه اقلام شامل مواد مصرفی و لوازم جانبی مانند هد,درام,تونر,جوهر,کارتریج,گوشی,لوح فشرده و امثالهم مشمول گارانتی نمی باشد.
 .نواقص فنی که در اثر ضربه ,شکستگی,آب ,آتش, و عمل اشخاص ثالث و یا بلایای طبیعی بوجود آمده باشند, مشمول این ضمانت نامه نمیباشد.
 .دستگاه فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع نمیگردد.
 .انتقال دستگاه به تعمیرگاه مرکزی شرکت بعهده خریدار میباشد.
 .در صورت باز شدن دستگاه و شکستن پلمپ توسط اشخاص ثالث گارانتی محصولات اچ پی باطل میگردد.
 .لطفا در حفظ و نگهداری کارت ضمانت دقت نمایید زیرا المثنی صادر نمیشود.
 .کلیه دستگاهها در محدوده تهران بغیر از حومه شهر رایگان میباشد و فقط هزینه ایاب و ذهاب کارشناس طبق تعرفه شرکت دریافت میگردد.
 .نصب رایگان تنها روی یک سیستم و به صورت لوکال میباشد و در صورت نیاز به نصب در شبکه هزینه نصب با توافق طرفین دریافت خواهد شد.
 خدمات تعمیر و رفع اشکال حتی المقدور در داخل کشور و توسط شرکت ابزار الکترونیک آبنوس انجام میگیرد و چنانچه انجام این خدمات در داخل میسر نباشد,به صلاحدید شرکت به خارج از کشور انتقال می یابد که در این موارد انجام خدمات ضمانت بین دو تا دو ماه به طول خواهد انجامید, که هزینه های ارسال و بازگشت و پیگیری با شرکت می باشند, ولی هزینه های انجام تعمیراتی که به تشخیص شرکت سازنده از شمول ضمانت خارج می باشند از خریدار دریافت می گردد
 .خدمات نرم افزاری کلا جزو تعهدات ضمانتنامه شرکت نیست و هزینه آن ها از خریدار اخذ می گردد.
 .تهیه دی وی دی ریکاوری برای دستگاههایی که احتیاج به دی وی دی ریکاوری دارند به عهده خریدار می باشد.
 .شرکت ابزار الکترونیک آبنوس هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت های احتمالی عدم اجرای توصیه های کمپانی را نداشته و در پذیرش و ارائه خدمات به اینگونه دستگاهها مختار می باشد.
 .ملاک تشخیص موارد فوق الذکر نطریه کارشناسی مرکز خدمات شرکت ابزار الکترونیک آبنوس خواهد بود.
 .زمان نصب دستگاه ها از زمان فروش حداکثر 72 ساعت کاری به غیر از پنجشنبه ها میباشد.