15مرداد

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک که با محیط زیست سازگارند:

هنگامی که چندین ویدئو پروزکتور در چندین ساختمان دارید،باید مراقب مقدار برق مصرفی باشید.چرا که هر چه میزان مصرف برق بالا برود قاعدتا مقدار هزینه بالا می رود. اما می توان با انتخاب ویدئو پروژکتور مناسب با مصرف انرژی کم در کاهش هزینه ها موثر بود.

از لحاظ کارشناسان محیط زیست هرچه میزان برق مصرفی بالا باشد انتشار گاز co2 افزایش می یابد.

پس می توانیم با انتخاب ویدئو پروژکتور مناسب به صرفه جویی در انرژی کمک کنیم.

برای حل این مشکل ما استفاده از ویدئو پروزکتورهای پاناسونیک را پیشنهاد می دهیم.

چرا که شرکت پاناسونیک محصولات خود را براساس صرقه جویی در انرژی و زیست محیطی طراحی کرده و تولید می کند.

طراحی ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک براساس صرفه جویی در انرژی:

 منبع نور بسیار کارآمد ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک:

مقایسه ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک با لامپ UHM وزنون:

پاناسونیک موفق شده است که برق مصرفی را نسبت به ویدئو پروژکتورهای مقیاس بزرگ به ویژه مدل هایی با لامپ زنون کاهش دهد.

پاناسونیک توانسته است که لامپی با بازدهی بالای اختصاصی طراحی کند که با استفاده از آن به عمر طولانی و توان مصرفی کم دست یابد.

panasonic4

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک دارای تکنولوژی دید روز هستند که با استفاده از این قابلیت دیدن تصاویر حتی در روشنایی روز امکان پذیر است و از آنجایی که این تکنولوژی قابلیت دید را بدون افزایش لامپ بالا می برد،به کاهش مصرف برق کمک می کند.

 

همه ی ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک دارای قابلیت ذخیره خودکار برق هستند.یعنی اینکه اگر هیچ سیگنال ورودی وجود نداشته باشد ویدئو پروژکتور در حالت آماده به کار فعال می شود.

 

یکی دیگر از قابلیت های ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک مدیریت ECO است که با قرار دادن همچین دکمه ای بر روی ویدئو پروزکتور ،به طور خودکار برق مصرفی را کاهش می دهند.

مقایسه سری solid shinبا مدل های معمولی LCD:

در ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک  سری solid shineاز نور ترکیبی LED/Laserاستفاده شده که همین باعث شده مصرف برق آن کاهش یابد.

panasonic5

در ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک سری Solide shildfh با منبع نور ترکیبی LED/Laser خاموش و روشن کردن سریع انجام می گیرد و همین امر به صرفه جویی در برق کمک می کند.

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک مدل LED/Laserدارای سیستم خنک کننده لوله های حرارتی است که دمای داخلی بالارفته در دستگاه را سرکوب کرده و موجب بهره برداری پایدار آن می شود. و درجه حرارت محیط را تحت تاثیر قرار نمی دهد(گرم نمی کند) پس هیچگونه نیازی به سیستم تهویه مطبوع نداریم.

panasonic2

طراحی زیست محیطی:

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک براساس استاندارد ROHS طراحی شده اند و پس از تولید ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک با استفاده از ابزار تست بسیار پیشرفته برای سازگاری سیستم ساخت،چک می شوند.

ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپمعمول، از لامپ های حاوی جیوه استفاده می کنند که دارای جیوه است ولی ویدئو پروژکتورهای solidshinپاناسونیک،از منبع نور ترکیبی LED/Laser استفاده می کند.

LEDنیازی به جیوه نخواهد داشت چرا که توسط ترکیب مجدد سراخ ها و الکترون ها نور تولید می کند.

ویدئو پروژکتورهای Solidshinپاناسونیک یک راهکار سازگار با محیط زیست و فاقد جیوه را ارئه می دهد.

Posted in مقاله های آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما به عنوان میهمان ثبت می‌‌شود.