31تیر

چاپگر شما میتواند به یک دستگاه ایمن تبدیل شود

چاپگر شما میتواند به یک دستگاه ایمن تبدیل شود

چاپگر یا دستگاه کپی موجود در شبکه ی شما میتواند یک عامل امنیتی جدی باشد. این ماشین ها اغلب بر روی اسناد و اطلاعات حساسی کار می کنند و میتوانند مسیری برای دسترسی به دیگر کامپیوترهای موجود در شبکه در اختیار داشته باشند. پس زمان آن رسیده که به امنیت چاپگرتان به طور جدی فکر کنید.

چاپگرهای ساده، مانند همان هایی که در بسیاری از خانه ها و ادارات هستند، معمولا حافظه ی داخلی و ویژگی هایی مثل رابط کاربری دسترسی به وب را ندارند، از اینرو آنها معمولا از آسیب پذیری های امنیتی کمتری برخوردارند. اما از آنجایی که چاپگرها و دستگاه های کپیِ چندکاره ی بیزینسیِ پیشرفته درون خودشان کامپیوتر، هارد دیسک، سیستم عامل و قابلیت دسترسی مستقیم به شبکه را دارند، بیشتر میتوانند مورد هدف حملات امنیتی قرار گیرند.

در این مقاله، شرکت ابزار الکترونیک آبنوس نمایندگی پاناسونیک و اچ پی ، در مورد مسائل امنیتی چاپگر و چگونگی مقابله با آنها بحث خواهد کرد. اگر بخواهید تجهیزات تان را ایمن کنید یا قصد خرید چاپگرهای جدیدی را دارید، این نکات میتوانند به شما کمک کنند.

28تیر

تلفن سیم دار / بی سیم و دستگاه پاسخگوی پاناسونیک مدل KX-TGF350N

تلفن سیم دار / بی سیم و دستگاه پاسخگوی پاناسونیک مدل KX-TGF350N

قابلیت ها مهم و اصلی تلفن پاناسونیک KX-TGF350N:

  • سهولت استفاده از دکمه ها و باطری پشتیبان پاناسونیک
  • مسدود کردن شماره ها تا 250 عدد به وسیله ی دکمه ی تعبیه شده بر روی دستگاه مادر و گوشی ها
  • شفافیت صدا در مکان های شلوغ و پر سر و صدا به وسیله ی نویز گیر خودکار
  • اعلام هشدار در موقع گریه کردن کودک به کمک سیستم نظارتی که در آن تعبیه شده است
  • قابلیت برقراری تماس تلفنی تا 13 ساعت به صورت مداوم.
  • دارای گوشی تلفن ثابت /  گوشی تلفن بی سیم و دستگاه پاسخگو- منشی تلفنی (ANSWER MACHINS)

با استفاده از این سیستم ظریف در تلفن پاناسونیک KX-TGF350N می توان تماس های روزانه را به صورت آسان و سریع مدیریت کرد. دستگاه مادر و هوشمند آن دارای سه دکمه برای تماس سریع است. همچنین یک باطری پشتیبان دارد که در مواقع قطع بودن برق می توان از آن استفاده کرد. صفحه نمایش 3.4 اینچی و شیب دار آن بسیار واضح و روشن می باشد. همچنین دکمه های آن چراغ دار هستند که این به خواناتر بودن آن ها کمک می کند. سیستم تمام دیجیتال آن تا 17 دقیقه پیام صوتی را می تواند ذخیره کند.

27تیر

تمیز کردن هدهای چاپگر

تمیز کردن هدهای چاپگر

اگر چاپگرها مدتی مورد استفاده قرار نگیرند یا کارتریج چاپگر خالی و برای مدت زیادی یه جا بماند، احتمال دارد که هدهای آنها مسدود شوند. گرفتگی هدهای چاپگر میتواند باعث به وجود آمدن مشکل در عمل چاپ شود. این مقاله به شما می گوید که چگونه هدهای چاپ را تمیز کنید.

در این مقاله شرکت ابزار الکترونیک آبنوس نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد شمارا با بهترین روشهای تمیز کاری هد کارتریج جوهر افشان آشنا سازد.با آبنوس همراه شوید.

26تیر

معرفی و بررسی کامل پرینتر پاناسونیک مدل KX-MB1520

معرفی و بررسی کامل پرینتر پاناسونیک مدل  KX-MB1520

معرفی کوتاه پرینترچندکاره لیزری پاناسونیک مدل KX-MB1520

اگر موارد چاپی شما اسنادی با متون مشکی و تصاویر سیاه سفید هستند، یک پرینتر تک رنگ می تواند بسیار مناسب تر از یک پرینتر جوهر افشان باشد. پرینترهای لیزری متون را واضح تر چاپ می کنند و از نظر اقتصادی به صرفه تر از پرینترهای جوهر افشان هستند.

پرینترهای لیزری تک رنگ و دستگاه های چند کاره (مولتی فانکشن دیوایس MFD) در سال های اخیر مقرون به صرفه تر شده اند. میانگین قیمت یک پرینتر تک رنگ لیزری حدود 800هزار تومان و میانگین قیمت یک دستگاه چند کاره در حدود 1.4میلیون تومان می باشد. هزینه ی آن ها نسبت به همتایان جوهر افشان خود در حدود دو برابر است. اما از نظر اقتصادی و سرعت چاپ به صرفه تر هستند. طرح های جدید پرینترهای لیزری جمع و جورتر از پرینترهای جوهر افشان هستند. یک چنین ویژگی هایی را می توان در پرینتر پاناسونیک KX-MB1520 پیدا کرد که یک دستگاه چندکاره است و علاوه بر پرینت ، عملیات اسکن و فکس را هم انجام می دهد. این مدل از خانواده مدل های KX-MB1500 می باشد.

karamooz2
24تیر

پرینتر پاناسونیک – مدل Panasonic KX-MB2030

پرینتر پاناسونیک – مدل Panasonic KX-MB2030

شرح مختصر پرینتر پاناسونیک 2030

اگر قصد خرید پرینتر چندکاره برای دفترکار یا منزل خود دارید ، برای یک انتخاب مناسب اگر فاکتورهای : قیمت ارزان ، هزینه نگهداری پایین،هزینه پایین خرید کارتریج و تونر و شارژ کارتریج ،کیفیت چاپ لیزری بسیار عالی،پرینت سیاه و سفید با قابلیت های اسکن و ارسال فکس رنگی برای شما مهم میباشد حتما درمورد فکس و پرینتر چندکاره پاناسونیک اطلاعات خود را کامل کنیدشرکت آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک در این مقاله قصد دارد پرینتر لیزری سیاه و سفید پاناسونیک مدل KX-MB2030 را به طور کامل مورد نقد و بررسی قراردهد. پرینتر پاناسونیک KX-MB2030 یکی از پرینترهایی است که به منظور پاسخ دهی.

24تیر

راهنمای خرید چاپگر:

راهنمای خرید چاپگر:

چگونه می توان بهترین مدل چاپگر را برای خانه یا اداره پیدا کرد

چاپگرها تغییر زیادی نکرده اند، اما فناوری آن ها همیشه در حال تغییر است. افراد موارد چاپی کمی دارند و اکثر دوست دارند که موارد چاپی شان را با کمترین دردسر از طریق موبایل یا تبلت شان ارسال کنند. چاپگرهای امروزی در این امر پیشرفت زیادی داشته اند برخی از مدل ها دارای قابلیت چاپ سیار و اتصال بی سیم هستند و مدل های کمی هم از فناوری NFC (ارتباط میدان نزدیک) پشتیبانی می کنند.

قبل از اینکه چاپگری بخرید باید مشخص کنید که چه کسانی و برای چه کاری از آن می خواهند استفاده کنند، و البته چه مقدار پول میخواهید برای چاپگر بدهید. اگر این کارها را انجام دهید بهترین مدل را می توانید برای خودتان پیدا کنید.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی اچ پی و نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد در این مقاله شما را با چگونگی انتخاب یک پرینتر مناسب آشنا سازد.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>