13تیر

چگونه عمر کارتیج پرینتر های اچ پی را افزایش دهیم

چگونه عمر کارتیج پرینتر های اچ پی را افزایش دهیم

تعویض کارتریج پرینتر ها پر هزینه است . و پرینتر ها بسته به میزان استفاده و مدل دستگاه هر شش ماه یا کمتر با اتمام کارتریج مواجه میشوند . هرچند شارژ دوباره ی کارتریج کاملا مقرون به صرفه است ما  امروز در وبسایت آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی پرینتر های اچ پی ، canon و سامسونگ توصیه هایی فنی برای افزایش عمر کارتریج در اختیار شما قرار خواهیم

12تیر

چگونه می توان یک بروشور را داخل word چاپ کرد

چگونه می توان یک بروشور را داخل word چاپ کرد

همانطور که واژه پردازها بر روی همه ی کامپیوترها شبیه به هم هستند، Microsoft Word برای هر کس که با کامپیوتر کار کرده باشد آشنا می باشد. با این حال افراد زیادی هستند که نمی دانند word گزینه هایی فراتر از متون تک ستونی دارد. در میان این گزینه ها یک گزینه هست که برای ایجاد بروشورها کاربرد دارد و از ترکیب متن و تصاویر گرافیکی استفاده می کند. فرایند ایجاد و پرینت یک بروشور در word همراه با اعمال یک سری تنظمیات ساده، کار آسانی است.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی اچ پی و نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد در این مقاله شما را با چگونگی پرینت بروشور آشنا سازد.

11تیر

ویژگی گوشی های تلفن پاناسونیک

ویژگی گوشی های تلفن پاناسونیک

گوشی های بی سیم پاناسونیک دارای ویژگی منحصر به فردی می باشد که گوشی های پاناسونیک را خاص کرده و مورد قبول کاربران می باشد.

یکی از ویژگی های تلفن های پاناسونیک، به این صورت است که هنگامی گوشی زنگ میخورد اطلاعات تماس گیرنده اعم از شماره و اسم شخص بر روی گوشی ظاهر می شود که می توان تشخیص داد در حال حاضر چه شخصی در حال تماس می باشد و حتی با استفاده از ویژگی تبدیل متن به گفتار می توان اسم و شماره تماس گیرنده را شنید.

حتی شما می توانید با اختصاص زنگی خاص برای تماس گیرنده خود، هنگامی که تماس می گیرد آن را از صدای زنگ ست شده بر روی گوشی پاناسونیک خود تشخیص دهید.

شما با گوشی های پاناسونیک می توانید تماس های ناخواسته(مزاحم) را بلاک کنید. با استفاده از دادن اطلاعات تماس گیرنده به حافظه گوشی پاناسونیک.

10تیر

چگونه میتوان فتوکپی های عالی گرفت

چگونه میتوان فتوکپی های عالی گرفت

به نظر می رسد که فتوکپی گرفتن عمل ساده ای است، اما وقتی با دستگاه های متعددی روبرو می شویم، دانستن اینکه هر کدام از این دستگاه ها چگونه کار می کند کمی سخت است. کاغذ مناسب را انتخاب کنید، دستگاه را آماده کنید و دکمه های مهمی که میتوانند عملیات کپی را آسان کنند، مشخص کنید.

در این مقاله شرکت ابزار الکترونیک آبنوس نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد شمارا با بهترین روش استفاده از دستگاه کپی برای گرفتن فوتوکپی با کیفیت عالی آشنا سازد.با آبنوس همراه شوید.

karamooz2
29خرداد

نکات مفید درخصوص نگهداری از پرینتر

نکات مفید درخصوص نگهداری از پرینتر

در این مقاله شما مخاطبان عزیز و کاربران گرامی وبسایت آبنوس را با نکاتی مختصر و مفید در مورد نگهداری از پرینترها آشنا میسازیم.

از این ترفندها برای تمام پرینترها استفاده کنید ، این نکته را که بهترین مشاور شما برای استفاده از پرینتر دفترچه راهنمای آن است را همیشه در ذهن خود داشته باشید .

درون پرینتر را همیشه تمیز کنید،به کاغذها قبل از استفاده فوت نکنید،برچسپ ها را بصورت مستقیم چاپ کنید،سینی تغدیه چاپ مستقیم را در هنگامی که استفاده نمی کنید ببندید،در هنگام تعویض قطعات و باز کردن پرینترمواظب ...................................

28خرداد

بهترین پرینترها برای چاپ عکس های خانوادگی تان

بهترین پرینترها برای چاپ عکس های خانوادگی تان

در عصر دیجیتال امروز مردم نسبت به قبل بیشتر عکس می گیرند، اما نرخ چاپ این عکس ها نسبت به هر زمان دیگری کمتر شده است. علت آن این است که اشتراک گذاری تصاویر به وسیله ی ایمیل، پیام های متنی، یا رسانه های اجتماعی کارآمدتر از چاپ شده است، و هزینه ها عملا صفر شده است. اما در اینجا چیزی داریم که عکس ها را فوق العاده واقعی و خاص چاپ می کند تا بتوانید آنها را بر روی دیوار نصب کنید. چاپ عکس نیز یک روش عالی برای انتخاب و حفظ تصاویر خاطره انگیزی است که ممکن است آنها را در میان انبوهی از تصاویر موجود بر روی حافظه یا هارد دیسک تان گم کنید.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس در این مقاله 5 مدل از بهترین پرینترهای جوهرافشان مخصوص چاپ عکس را به شما معرفی میکند.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>