22خرداد

چگونه بهترین پرینتر را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنیم

چگونه  بهترین پرینتر را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنیم

از پرینتر میخواهم برای چه کاری استفاده کنم؟ آیا میخواهید علیرقم پرینت، کارهای اسکن و چاپ و کپی را نیز انجام دهید؟ بشیتر اوغات چه نوع اسنادی را چاپ میکنید؟ سرعت برای شما مهمتر است یا کیفیت ؟ یا اینکه هر دو معیار برای شما مهم میباشد؟

از چه دستگاه هایی میخواهم برای پرینت استفاده کنید؟آیا فقط میخواهید پرینتر به یک سیستم رومیزی متصل بوده و کار پرینت را انجام دهد یا بعضی مواقع نیز تمایل دارید تا با استفاده از تبلت، تلفن هوشمند یا لب تاب به وسیله ی پرینتر به کار چاپ بپردازید؟

پاسخ سوالات خود را در این مقاله خواهید یافت.

 

17خرداد

نحوه تعویض کارتریج پرینتر های اچ پی

نحوه تعویض کارتریج پرینتر های اچ پی

کارتریج به عنوان بخش مصرفی پرینتر ، بسته به نوع و جحم استفاده از دستگاه در دوره های چهار تا هفت ماه نیاز به تعویض دارند . هرچند همکاران ما در شرکت ابزار الکترونیک آبنوس تعویض کارتریج دستگاه را در محل شما نیز انجام می دهند اما شاید بخواهید با نحوه ی تعویض کارتریج پرینتر بیشتر آشنا شوید و احتمالا خودتان این کار را انجام دهید .

امروز و در وبسایت آبنوس با آموزش تعویض کارتریج پرینتر جوهر افشان اچ پی در خدمت شما هستیم.

16خرداد

نحوه ی حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های اچ پی

نحوه ی حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های اچ پی

پرینتر های شرکت اچ پی در انواع  و مدل های مختلف عرضه شده و از پرینت سیاه و سفید گرفته تا رنگی و از کربری خانگی گرفته تا کاربری اداری را پشتیبانی میکند .
گاهی اوقات اتفاق می افتد که کاغذ در دستگاه گیر کند . در این مواقع معمولا کاغذ خروجی به شکل چروک شده و مچاله از دستگاه خارج خواهد شد و یا باعث توقف پرینت شده و چراغ paper jam برای کاربر روشن می شود .

امروز در وبسایت آبنوس ، نمایندگی رسمی محصولات اچ پی در ایران به شکل تصویری حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینت های hp  را به شما آموزش می دهیم .

13خرداد

آشنایی با امکانات انواع فکس

آشنایی با امکانات انواع فکس

دورنگار،نمابر،پست تصویری، ، فکس، یا فاکس (به انگلیسی:fax مخفف ِ fac simile ؛ فرانسوی: Télécopieur) تصویری از یک مدرک (یک یا چند صفحه متن یا تصویر) را به دستگاه فکسِ دیگر می فرستد. این دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های فکسِ دیگر را هم چاپ می کند. ماشینی که تصویر را می فرستد الگوی نقاط روشن و تاریکِ مدرک را به سیگنالِ الکتریکی تبدیل می کند. این سیگنال از طریق شبکه تلفن به دستگاه گیرنده می رسد که سیگنال را به صورت اولیه اش بر می گرداند. بعضی از دستگاه های فکس یک گوشیِ تلفن هم دارند که با آن می توان با شخصی که با دستگاه دیگر کار می کند صحبت کرد. به مدارکی که ارسال می شوند فکس می گویند.

حال میخواهیم با یکدیگر به امکانات دستگاه فکس پی ببریم

karamooz2
10خرداد

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

مدل جدید Cube برای کسانی که محصول قبلی این کمپانی را در نمایشگاه CES سال گذشته دیده اند، آشنا به نظر می رسد. مدل جدید هم اکنون تنها در چند رنگ به بازار ارائه شده است. بزرگترین تغییر ظاهری که در این مدل دیده می شود در صفحه ساخت این دستگاه می باشد.

 

 

08خرداد

راهنمای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک

راهنمای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک

اگر چه تعداد فزاینده ای از کاربران تلفن ثابت را حذف کرده اند و با استفاده از تلفن های همراه برای همه تماس استفاده می کنند، اما هنوزهم مورد برای داشتن یک تلفن خانه(بی سیم پاناسونیک)وجود دارد. در آزمایش های انجام شده توسط پاناسونیک، کیفیت صدا برای صحبت کردن و گوش دادن در یک گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک به طور کلی بهتر از بهترین تلفن های همراه می باشد، اگر شما نگران از دست دادن شنوایی خود هستید، خانواده شما پر سر و صدا، و یا شما صرف مقدار زیادی از زمان خود را با تلفن صحبت می کنید ما تلفن بی سیم پاناسونیک را به شما پیشنهاد می دهیم.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>